Real Techniques Fırçaları Watsons’ta

Herkesin kısa zamanda gözdesi haline gelen Real Techniques Fırçalarına artık daha kolay ulaşabiliyoruz. İlk başlarda online alışveriş sitelerine geldi. Migroslarda satıldığını duyduğumuzda hepimiz çok sevindik.

Şimdi vereceğim haber daha da sevindirici. Real Techniques Fırçaları artık Watsons mağazalarında bulabileceksiniz. Şimdilik bazı mağazalarında varken eminim ilerleyen zamanlarda hepsinde olacaktır.

real techniques watsons

Watsons Mağazalarındaki Real Techniques Çeşitleri

 • REAL TECHNIQUES STIPPLING KOZMETİK FIRÇASI
 • REAL TECHNIQUES EXPERT YÜZ KOZMETİK FIRÇASI
 • REAL TECHNIQUES PUDRA FIRÇASI
 • REAL TECHNIQUES ALLIK FIRÇASI
 • REAL TECHNIQUES FONDÖTEN FIRÇASI

Real Techniques fırçaların Cevahir Watsons mağazasına geleceğini öğrenince fiyatlarını merak ettiğim için hemen uğradım. Gittiğimde Real Techniques fırçaların yerlerinde yeller esiyordu. 🙂 Fakat en merak ettiğimiz şeyi öğrendim. Yani fiyatlarını… 🙂

Real Techniques Fırçaları Watsons’taki Fiyatları

 • Real Techniques Allık Fırçası 33,90TL
 • Real Techniques Fondöten Fırçası 27,50TL
 • Real Techniques Pudra Fırçası 41,50TL
 • Real Techniques Stippling Fırçası 34,50TL
 • Real Techniques Expert Yüz Fırçası 31,90TL

real techniques watsons fiyat

Real Techniques Fırçalarını Bulabileceğiniz Watsons Mağazaları

Capitol AVM, Cevahir AVM, Atirus AVM, Forum Mersin, Forum Bornova, Panora, Forum Çamlık, Nişantaşı City’s AVM, Kentplaza, Marmara Park , Rumeli, Güneşli Park, Gebze Center, Brandium AVM, Erasta Park, Piazza AVM (Samsun), Kızılay, Novada AVM, Piazza AVM (Kahramanmaraş), Antares AVM, Axis AVM, Forum Gaziantep, Carousel AVM, CEPA AVM, Park 328, Iyas Park, Yeşilyurt, Neoplus AVM, Arcadium AVM, Akasya AVM, ACity AVM

2 thoughts on “Real Techniques Fırçaları Watsons’ta

 1. Real techniques fırçalarından hangileri sende var ve aralarından bitanesini seçmeyi düşünsen hangisini seçersin sence hangisi daha kullanışlı, güzel. Expert face brush görüntü olarak çok hoşuma gitti ve kullanışlı gibi gözüküyor expert face brush yazını okudum fakat çok fazla kendi kafamdaki soruların cevabını alamadım. ” ilk real techniques fırçam ne olmalı?” birde umarım görür ve cevaplarsın. cevaplağında cevabın mail olarak gelirse +++++ sevinirim. :))

  1. Bende Real Techniques fırçalardan Expert Face Brush, Blush Brush(Allık) ve Powder Brush(Pudra) var. Ben alırken bu sıraya göre almıştım. Fondöten veya BB kremi ellerimi bulaştırmadan güzelce sürmek istediğim için ilk olarak Expert Face Brush almıştım. İhtiyacını belirlersen çok daha iyi olur. Fondöten gibi krem ürünler için mi, yoksa toz ürünleri uygulamak için mi istiyorsun?

   Expert Face Brush ile fondöten, kapatıcı sürebilir ve kontür işlemi yapabilirsin.
   Blush Brush ile allık, aydınlatıcı, pudra sürebilir ve yine kontür işlemi yapabilirsin.

   Ben aldığım fırçalardan en çok Blush Brush’ı sevdim. Bana göre en kullanışlı fırçalardan. Allık uygulamak istediğimde çok doğal duruyor. Kontür yaparken yapısından dolayı kolaylık sağlıyor. Sürdüğüm ürünleri emmediği için allıktan sonra istediğim gibi aydınlatıcı uygulayabiliyorum. Bu yüzden en sevdiğim fırçam Blush Brush(Allık).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*