2 thoughts on “Real Techniques Fırçaları Watsons’ta

 1. Real techniques fırçalarından hangileri sende var ve aralarından bitanesini seçmeyi düşünsen hangisini seçersin sence hangisi daha kullanışlı, güzel. Expert face brush görüntü olarak çok hoşuma gitti ve kullanışlı gibi gözüküyor expert face brush yazını okudum fakat çok fazla kendi kafamdaki soruların cevabını alamadım. ” ilk real techniques fırçam ne olmalı?” birde umarım görür ve cevaplarsın. cevaplağında cevabın mail olarak gelirse +++++ sevinirim. :))

  1. Bende Real Techniques fırçalardan Expert Face Brush, Blush Brush(Allık) ve Powder Brush(Pudra) var. Ben alırken bu sıraya göre almıştım. Fondöten veya BB kremi ellerimi bulaştırmadan güzelce sürmek istediğim için ilk olarak Expert Face Brush almıştım. İhtiyacını belirlersen çok daha iyi olur. Fondöten gibi krem ürünler için mi, yoksa toz ürünleri uygulamak için mi istiyorsun?

   Expert Face Brush ile fondöten, kapatıcı sürebilir ve kontür işlemi yapabilirsin.
   Blush Brush ile allık, aydınlatıcı, pudra sürebilir ve yine kontür işlemi yapabilirsin.

   Ben aldığım fırçalardan en çok Blush Brush’ı sevdim. Bana göre en kullanışlı fırçalardan. Allık uygulamak istediğimde çok doğal duruyor. Kontür yaparken yapısından dolayı kolaylık sağlıyor. Sürdüğüm ürünleri emmediği için allıktan sonra istediğim gibi aydınlatıcı uygulayabiliyorum. Bu yüzden en sevdiğim fırçam Blush Brush(Allık).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*