Real Techniques Fırçalar Migros’larda

Real Techniques fırçaları sanırım sevmeyen fazla yoktur. Fırçalar Türkiye’de satılmadığı için ulaşma konusunda sorunlar yaşadık. İnternetten ve Instagram aracılığıyla fırçaları alabiliyorduk. Maalesef Instagram’dan alınan bazı ürünlerin sahte olduğu ortaya çıktı. Neyse ki Instagram satışlarına çok güvenemediğim için hiç almaya yanaşmadım.

İlk Real Techniques fırçamı Kozmela sitesinden almıştım. Yazıma buaradan ulaşabilirsiniz: Real Techniques Expert Face Brush

Şimdi en önemli haberimize gelelim. Real Techniques fırçalar artık tüm Migros mağazalarında… Sanırım dağıtıma başladıkları için henüz tüm mağazalarda yok. Mesela Cevahir Migros mağazasına henüz Real Techniques fırçalar gelmemişti.

Peki ben bu foroğrafları nerede çektim? 🙂

real techniques

Real Techniques fırçalara Metrocity Migros mağazasında ulaşabilirsiniz. Maalesef  tüm seriyi göremedim. Bir çoğu tükenmiş veya çok az kalmıştı.

real techniques core collection

Real Techniques Core Collection Fiyatı: 81,25TL

real techniques blush brush

Real Techniques Blush Brush Fiyatı: 34,50TL

real techniques expert face brush

Real Techniques Expert Face Brush Fiyatı: 31,90TL

real techniques stippling brush

Real Techniques Stippling Brush Fiyatı: 34,50TL

Fiyatları uygun görünüyor. Kargo ücreti ödemeden almak da çok harika… Hatta Kozmela %30 indirim yaptığı halde Migros mağazalarındaki bu fiyatlara anca ulaşabilmiş. Başka Blog yazarlarından duyduğuma göre Real Techniques fırçalar Gratis ve Watsons mağazalarına da gelebilirmiş.

Açıkçası biraz beklemeyi düşünüyorum. Belki firmalar arasında rekabet başlarsa daha uygun fiyatlara veya indirimlerden yararlanarak alabiliriz.

One thought on “Real Techniques Fırçalar Migros’larda

  1. Bugün Real Techniques fırçaları Cevahir Migros mağazasında da gördüm. Demek ki yavaş yavaş tüm migroslara dağıtmaya başladılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*