Ocak AVON Kataloğu – 3 Seçim

2014 Ocak Avon Kataloğu yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor. Avon kataloğunu inceledim. Sizin için ve kendime alabileceğim ürünler seçtim. Bu sefer seçim zor oldu çünkü 3 adet seçim yapmam gerekirken 4 ürün beğendim ve hangisinden vazgeçeceğimi bilemedim. 🙂 Yani bu sefer sizin için 4 güzel ürün seçtim.

Avon Always On Point Eyeliner

Açılır göz kalemleri bence kullanması en kolay ürünlerden… Özellikle Always On Point Eyeliner göz kaleminden Molten Gold rengini çok beğendim. Fotoğrafta da alt kirpik dibine uygulanmış ve çok güzel duruyor.

avon always on point eyeliner

Avon Mıknatıslı Tırnak Cila Aparatı

Mıktanıslı oje düzenleyicilerden sanırım hepimiz merak edip almıştık bir dönem.

Genelde yaptıkları şekiller aynıydı. Avon Ocak Kataloğunda mıktanıslı oje düzenleyici şekilleri oldukça değişik ve tırnaklarda bence çok güzel duruyor.

mıknatıslı tırnak cila aparatı

mıknatıslı tırnak cilası uygulama

Avon Tırnak Dekorasyon Fırçası

Tırnaklarda farklı renkleri bir araya getirmek moda oldu. Tabiki klasik oje fırçaları ile bunları yapmak çok zor. Avon’un ocak kataloğunda çıkardığı tırnak dekorasyon fırçası kullanışlı gözüküyor.

avon tırnak dekorasyon fırçası

Avon Cilt Kusurlarını Düzgünleştirici Palet

Kapatıcılarda artık kapatılmak istenen cilt kusurlarına göre farklı renklerden oluşmakta… İlk far paleti gibi görünse de asıl amacı cilt kusurlarını tezat renklerle en iyi kapatıcılığı sağlamak.

avon cilt kusurlarını düzgünleştirici palet

Avon Ocak Kataloğu‘ndan benim için öne çıkan ürünleri seçtim. Siz neler düşünüyorsunuz? Bu ürünlerden kullandıklarınız  ya da önerebileceğiniz başka ürünler var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*