Missha Alışverişim

Kore ürünlerine merakımız sanırım BB kremlerle başladı. BB krem dediğimizde aklımıza gelen ilk marka Missha oluyor. Missha ürünlerini merak ediyordum ve sonunda merakıma dayanamayıp missha.com.tr adresinden sipariş verdim.

Çok hızlı bir kargo sistemi var. Uygun saat aralığında sipariş verirseniz ertesi gün bile elinize ulaşabiliyor. Alışverişlerim 50TL’nin üzerinde olduğu için kargo bedeli ödemedim. Normalde kargo bedeli 5TL.

Ürünler hakkında arayıp bilgilendirdiler ve ellerinde yeterli tester olmadığı için gönderemediklerini daha sonra mutlaka göndereceklerini belirttiler. İlgilenmeleri hoşuma gitti. Özellikle BB kremlerinde renk konusunda karar vermek için denemek istiyordum. Bana gelen renkler biraz cildime koyu geldi. Yapısını beğendim. Evdeki BB kremlerim azaldığında kesinlikle almayı düşünüyorum.

Peki neler aldım? Bu alışverişimde cilt bakımına yoğunlaştım.

missha alisveris

Missha Secret Recipe Brightening Rice Mask (Aydınlatıcı pirinç maskesi) fiyatı: 30TL

Missha Black Ghassoul Peel-off Nose Pack (Siyah killi gözenek temizleyici) fiyatı: 33TL

Missha Black Ghassoul Tightening Mask (Gözenek temizleyici maske) fiyatı: 33TL

Missha Super Aqua Oxygen Micro Essence Peeling (Oksijen mikro peeling) fiyatı: 51TL

Aldıklarımı denemek için sabırsızlanıyorum. Aldığım ürünlerde paraben, talk, koku ve mineral yağ bulunmuyor. Missha uzun zaman merak ettikten sonra yeni keşfettiğim bir marka oldu.

Missha markasının hangi ürünlerini denediniz? Bana öneriniz var mı?

2 thoughts on “Missha Alışverişim

    1. Eğer hassas bir cildin varsa ve diğer peeling ürünleri cildini çizip tahriş ediyorsa bu peeling cildine daha iyi gelebilir tatlım. Ben banyodan sonra uyguluyorum. Fındık tanesi kadar alıp uyguluyorum. Köpürdükten sonra nazikçe ovaladığında ölü deriler güzelce çıkıyor. Bundan sonra granüllü peeling kullanmayı düşünmüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*