Mayıs AVON Kataloğu – 3 Seçim

Mayıs Avon kataloğunda bu ay makyaj ürünleri ilgimi çekti. Baharın gelmesiyle yazlık kokulara geri dönüyorum. Avon kataloğundan güzel bir parfüm seçtim. Diğer 2 seçimde yeni çıkan merak ettiğim ürünlerden. Mayıs Avon kataloğunda siz ve kendim için neler seçtim?

avon parfüm

Avon Pur Blanca her yaz kullandığım parfümlerimdendir. Çiçek kokusu ve çok hafif bir parfüm olduğu için ağırlaşıp baymıyor. Parfümlerde %50 indirim olduğu için ilk tercihim Avon Pur Blanca Elegance.

Avon Pur Blanca Elegance fiyatı 27,50TL.

avon göz farı bazı

Bu göz bazını avon kataloğunda ilk defa görüyorum. Son dönemlerde makyaj ve göz bazları favorilerimiz haline geldi. Sabah yaptığımız makyajın bozulmaması ve göz makyajımızda çizgilere birikme olmaması hepimizin ortak isteklerinden. Yazın gelmesiyle göz kapaklarımızda yağlanma biraz daha fazla olacaktır. Yazın göz farı bazlarına daha çok ihtiyacımız olacak gibi duruyor. 2.seçtiğim ürünüm Avon Göz Farı Bazı (Eye Shadow Primer). Şeffaf olmadığı için hem baz hem de concealer olarak kullanılabilecek gibi duruyor.

Avon Göz Farı Bazı fiyatı 12tL

avon ikili ruj

Açıkcası dudaklarda ombre modasına alışamayanlardanım. Ombre uygulamak isteyenler için güzel bir ruj. Ben neden seçtim? Çantamda tek ruj taşıyıp yerden tasarruf edip istediğimde 2 renkten biri kullanmak için seçtim. Seçtiğim son ürün Avon İkili Ruj (Naughty or Nice Duo Lipstick).

Avon İkili Ruj fiyatı 7,90TL

Mayıs Avon kataloğundan benim seçtiğim ürünler bunlardı. Beğendiniz mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*