Mart AVON Kataloğu – 3 Seçim

Mart Avon kataloğunda bu ay için 4 ürün seçiyorum çünkü 2 ürünün fiyatı neredeyse tek ürün fiyatına geliyor! Bu ay yeni ürünler özellikle dikkatimi çekti. Diğer markaların furyasına da Avon bu ay çıkardığı bir ürünle katılmış oluyor. Mart Avon kataloğunda siz ve kendim için neler seçtim?

Avon Far Away Gold

Avon Far Away parfüm ve kremini kullanmıştım. Kesinlikle kalıcı bir koku… Yeni çıkan Avon Far Away Gold parfümünü de denemek isterim. Mart Avon Kataloğunda %50 indirimli… Denemek için uygun bir fiyatı var.

Avon Far Away Gold fiyatı: 33,50TL

avon far away gold

Avon Gel Finish Tırnak Cilası

Bloglarda gördüğüm kadarıyla renkleri tek katında bile güzel veriyor. Avon Gel Finish sürüldükten sonra parlak ve pürüzsüz bir bitişi var. Hakkında olumlu şeyler duyduğum için mutlaka denenmeli… 🙂 Oje için fiyatı biraz pahalı olsa da denemek için 1 tane alınabilir.

avon gel finish

Avon CC Krem – Avon İdeal Luminous Allık

Sizlere normalde her ay en sevdiğim 3 ürünü seçiyorum. Bu ay 4 ürün seçmiş gibi oldum. Çünkü Mart Avon Kataloğunda Avon CC Krem ve Avon İdeal Luminous Allık nerdeyse tek ürün fiyatına geliyor. Bende bu ikiliyi ayırmak istemedim. 🙂

Avon da CC krem furyasına katılmış durumda. BB kremine göre daha fazla renk çeşidi var. Avon CC krem özellikle renk tonunu eşitlemede iddialı gibi duruyor. İçeriğinde SPF 50 olması çok güzel. Bu CC kream yazın da çok rahat kullanılabilir.

Avon İdeal Luminous Allığın da mat duruşunu ve renklerini çok beğendim.

Avon CC Krem ve Avon İdeal Luminous Allık beraber alırsanız fiyatı: 25,90TL

avon cc krem ve allık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*