LilaKutu’dan Aralık Keşif Kutusu

LilaKutu‘nun merakla beklenen ve keşif kutusu diye isimlendirdikleri süpriz kutu bugün elime ulaştı. Bu kutuya sahip olma şansını yakalayanlardan biri olduğum için heyecanla kargonun gelmesini bekliyordum. İlk defa hızlı davranıp bu şansı yakaladım. lilakutu aralık kesif kutusu

Aralık LilaKutu Keşif Kutusu’nun İçinde Neler Var?

lilakutu kesif kutusu

Meraklanmayın hemen açıyorum 🙂

lilakutu keşif kutusu lilapuan

Aralık Keşif Kutusu‘ndan 100 LilaPuan kazandım. Başka alışverişlerimde hemen kullanacağım.

lilakutu aralık kesif kutusu icindekiler

LilaKutu Aralık Keşif Kutusu İçindekiler

Cosmozone Yüz Yıkama Likidi: Sabun içermeyen aktif oksijen (ozon O3) içermektedir.  (200 ml 18TL)

Bu sıralar ozon içeren ürünlere meraklıyım. Bu ürünü denemek güzel olacak.

cosmozone ozon terapi yuz yikama likidi

Hair Block Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı: Saç telini güçlendirmeye ve saç dökülmesinin azalmasına yardımcı oluyormuş. SLES, SLS ve boyar madde içermiyor. (250ml 30TL)

Saç dökülmesi sorunum var diyemem. Bu şampuanımı denemesi için eşime veririm. 🙂

HB hair block sampuan

Nyx Round Lip Gloss (RLG 17 Chocolate Mousse): Mineral yağlar ve E vitaminiyle üretilmiş. Üzerinde hoş portakal kokulu olduğu yazıyor. (20TL)

Nyx markasını denemek istiyodum, keşke pembe veya kırmızı tonlarında bir renk gelseydi. Yılbaşı makyajına uygun bir renk olmuş fakat kendime bu renk tonunu bir türlü yakıştıramıyorum. 🙁

nyx lip gloss

Oz1Ox Ozonlu Ayak Bakım & Masaj Losyonu: Antibakteriyel çay ağacı yağı ve aktif oksijen içerir. Kakao ve shea yağı ile ayakları sakinleştirir ve nemlendirir. (250ml 79TL)

Ozon içermesi ilgimi çekti. Deneyelim bakalım…

oz10x ozonlu ayak bakım masaj losyonu

Serotis Kulak Temizleme Köpüğü: Kulak içi kanal yüzeyinin tamamına etki eden temizlik sağlar. Cilt ile uyumlu, pH dengesini bozmayan bir ürün olduğu yazıyor. (45ml 25TL)

İlk defa böyle bir ürün kullanacağım. Merak ettim.

serotis kulak temizleme kopugu

Cyrene %100 Shea Butter: Kuru ve çatlak ciltler için nemlendirici… %100 doğal antiseptik ve yara iyileştirmeye yardımcı oluyormuş. Koruyucu içermiyormuş. (50ml 29TL)

Ürün maalesef kutusuna göre beklediğimden az miktarda çıktı. Tester olarak gönderilen 25ml’lik kutu ancak 5’te 1’i kadar dolu. Denemek için bile açıkçası az görünüyor. Resimleri de paylaşıyorum.

cyrene shea buttercyrene organic shea butter

Alix Avien Oje (220): Sürpriz ürünmüş. Bol bol kırmızı ojem oldu. 🙂 Hediye edilesi bir ürün…

alix avien 220

Lionesse Kirpik Kıvırma Makinesi: Bu da sürpriz ürünmüş. En son lise zamanında kullanmıştım. Bu ürün hep bana korkutucu geliyor. 🙂 Bir arkadaşım kirpiğini kıvırmak isterken içindeki lastiğinin çıktığını fark edememiş ve kirpiklerinden bir kaçı kesilmişti.  Kullanıp kullanmamakta kararsızım.

lionesse kirpik kivirma makinesi

Özetlemek gerekirse…

Aralık ayı LilaKutu Keşif Kutusu‘ndan daha farklı ürünler beklemiştim. Yılbaşına uygun ve bakım yerine makyaj ağırlıklı ürünler bekliyordum. Yine de yılbaşına özel LilaPuan sayesinde bu ürünleri 19TL’ye değil 9TL’ye almış gibi oldum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*