LilaKutu Alışverişim

LilaKutu sitesinde cilt bakımı ve makyaj ile ilgili bir çok ürün bulmak mümkün. Dikkatimi çekme sebebi ise satıştaki ürünlerin doğal ve zararlı ürün içermemesine özen gösterilmesi. Doğal, parabensiz, silikonsuz ve parfümsüz olması bir çok üründe kriterim haline geldi. Siparişini verdiğim ürünler çok kısa sürede elime ulaştı. Bence bu çok önemli bir şey…

lilakutu

LilaKutu’dan ne aldım?

Argan Yağı’nın ne kadar güzel bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Argan yağını sadece saçımda değil yüzümde de kullanmak istedim. Yaş 28 olmuş ve ince kırışıklıkların belirginleşme dönemindeyim. Cildimi korumam ve beslemem gerektiği için argan yağı arayışına girmişken LilaKutu dikkatimi çekti.

Bionesia % 100 Saf Organik Argan Yağı ve Fiyatı

Bionesia % 100 Saf Organik Argan Yağı‘nı aldım. Fiyatı 50TL… Hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Cilt ve saç için kullanıma uygun. Cildi beslediği için yaşlanmayı önleyici (anti-aging) özelliği bulunmaktadır, yazıyor.  Bu ürünü tam anlamıyla kullandıktan sonra tekrar sizinle görüşlerimi paylaşacağım.

bionesia argan yagi

Lilakutu’nun güzel bir yanıda sadece aldığınız ürünü değil yanında güzel hediyelerle dolu bir paket gönderiyor. Alışveriş yaparken sizin seçtiğiniz bir ürünün deneme boyunu gönderiyor.

Felil Siyah Maske (Black Mask)

Felil Siyah Maske’nin deneme boyunu tercih ettim. Arkasında kullanım amacı olarak, zengin mineraller bulunduğu, derinin Ph değerini sağladığı ve ölü hücrelerin yenilenmesine yardımcı olduğu belirtilmiştir. Anti-aging, Antioxidant olduğu da belitrilmiş.

Haftada 2-3 kez uygulanabiliyor. Yüzünüzde 3o dakika bekletilip ılık suyla yıkanmalıymış.

Bugün banyodan sonra denedim. Yoğun bir maske ancak bir o kadar ince yapılı. Suyla yıkandığında kolayca çıkıyor ancak gözenekli bir cilt yapınız varsa gözeneklerinizin içinde maske birikebiliyor ve bunları çıkarmak zor olabilir. Gönderilen ürün bence 2-3 kullanımlık bir paket…

felil siyah maske

Diğer hediyelerim de çok güzel. Bunları ben seçmediğim halde LilaKutu bana hediye olarak göndermiş.

Core Primal Siyah Şampuan

core primal siyah sampuan

Dairy Fun Duş Jeli (Çilekli)

Beni en çok mutlu eden hediye bu oldu. Kokusu çok güzel. Size lezzetli bir duş keyfi yaşatmayı amaçlıyor bence. 🙂

Bugün duş jelini denedim. Harika bir kokusu var. Deneme boyu bittikten sonra tam boyunu almayı düşünebilirim.

dairy fun çilekli duş jeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*