Kadınlar Gününe Özel İndirimli Gratis Alışverişim

Birçok marka Gratis'in Kadınlar Günü'ne Özel İndirimi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara özel indirim kampanyalarını başlattı. Gratis’in indiriminin son günü bugündü (10 Mart). Hasta olduğum için evden pek çıkamadım ve indirimin son gününe de olsa yetiştiğim için şanslıydım. Ancak son gün olması nedeniyle bir çok ürün tükenmişti. Aldığım ürünler ve fiyatları şunlar:

 

Rexona Deodorant

Rexona Deodorant - Kadın ve ErkekEşime ve kendime özellikle “iz bırakmayan” Rexona deodorantları aldım. Şimdiye kadar kullandığım en iyi deodorant diyebilirim. Koyu renkli kıyafetlerde iz bırakmaması mükemmel bir şey. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatları 5,5 TL.

 

Maybelline Rimel

Maybelline RimelMaybelline’in rimellerini her zaman beğenmişimdir. Yalnız bu ürünlerini ilk defa deneyeceğim. Denedikten sonra bu ürünleri tekrardan sayfamda paylaşacağım. The Falsies Feather Look (mor)’un fiyatı 19,5 TL, Le Colossal Smoky Eyes (sarı)’ın da fiyatı 19,5 TL. Maybelline alışverişlerinde ikinci ürün %50 indirimliydi.

 

The Balm Overshadow ve The Balm Give Crease a Chance Far Fırçası

The Balm Overshadow ve FırçaOvershadow’un birbirinden eğlenceli farlarından “if you’re rich, i’m single” ismiyle nitelenen kahverengi simli toz farını aldım. Gratis’te denediğime göre çok az miktarda alınsa bile yoğun renk vermekte. En kısa zamanda deneyimlerimi yine sizinle paylaşacağım. Fiyatı 15 TL iken %50 indirimle 7,5 TL’ye düştü.

Give Crease a Chance isimli fırçası da gölgelendirme yapabileceğim kullanışlı bir fırça gibi geldi. Umarım gerçekten öyle olur. Fiyatı ise 25 TL’den 12,5 TL’ye düştü.

Aldığım ürünleri kullanmak için sabırsızlanıyorum.

Siz de Gratis alışverişlerinizden memnun olduğunuz ürünleri yorum bırakarak paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*