H&M Kozmetik Alışverişim

H&M mağazaları da birbirinden renkli kozmetik ürünlerle doldu kısa süre önce. Giyim konusunda sevdiğim bir marka olduğu için kozmetik ürünlerini de merak ettim ve hemen denemek istedim.

H&M mağazalarında birbirinden güzel ojeler dikkatimi çekti. Ojeler dışında ruj, aydınlatıcı, pudra, kapatıcı, kaş farı, göz kalemi ve makyaj fırçaları gibi bir çok ürün mevcut. En çok dikkatinizi çekecek olansa fiyatların aşırı uygun olması…

Aşağıdaki gördüğünüz ürünleri aldım. Çok fazla ürün almak istemedim çünkü ilk defa deneyeceğim bir marka olduğu için beğenmeme ihtimalimi hesaba kattım. Ürün fiyatlarını yazmak için fişe baktığımda gördüm ki hepsine kısaca kozmetik yazmışlar. 🙂 Yani neye ne kadar verdiğimi malesef ayrıntılı yazamasam da… Fiyatlar 8,95 – 9,95TL arasında değişiyor.

h&m kozmetik

2 thoughts on “H&M Kozmetik Alışverişim

  1. Fırça nasıl kıllarını çekiştirip alsaydın canım 🙂 Dökülme sorunu varmı yokmu merak ettim,bende aynısının sapı pembe olanını alacağım , güle güle kullan.

    1. Dökülme sorunu yok tatlım. Fakat fırçayı uygularken EcoTools’a göre yüzüme biraz sert geldi. Mutlaka yüzünde dene. Ben de bu fırçayı allık için değil kontür yapmak için kullanıyorum. Ben alırken pembe olanı yoktu. 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*