Gratis Kadınlar Günü İndirimi Alışverişim

8 Mart Kadınlar Günümüzü Gratis yaptığı indirimlerle en güzel şekilde kutladı. Biz kadınlar da buna hayır demedik tabi ki. 🙂 Gratis mağazalarına bir yenisi daha eklendi. Cevahir’in en alt katına büyük bir Gratis mağazası açıldı. İndirimler sayesinde oradaki ürünleri de tüketmeyi başardık. 🙂

Gratis renkli kozmetiklerde ve Gratis’e özel ürünlerinde %50 indirim uyguladı.

Gratis Kadınlar Günü İndiriminden Neler Aldım?

gratis kadınlar günü indirimi

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu: 9,50TL’ye aldım. Çok memnun kaldığım bir ürün olduğu için hemen yedekledim. Daha önce yayınladığım inceleme yazımı okumak için: Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Loreal True Match Fondöten: Normal fiyatı 53,90TL iken %50 indirimden 26,95TL’ye aldım. İlk defa kullanacağım. Özellikle renginden dolayı aldım. Ten rengime çoğu fondötenin en açık rengi bile koyu gelebiliyor.

The Balm – Balm Jovi: The Balm’ın meşhur paletlerinden… %50 indirimli fiyatı:34,75TL. Çoğu kişi tarafından sevilen bir palet ve renklerini çok beğendim.

The Balm Instain Allık: Tavsiye üzerine aldığım bir ürün. Kalıcı olduğu söyleniyor. Rengi de çok hoşuma gittiği için hemen bir tane kaptım. %50 indirimli fiyatı: 15,45TL.

Gratis kadınlar günü indiriminden aldıklarım bu kadar. En kısa zamanda kullanıp sizler için inceleyeceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*