Gratis İndirimli Mini Alışverişim

Gratis, 20 Mart Dünya Mutluluk Gününe özel 555 üründe 1 alana 1 bedava indirimi vardı. Bize de yeter ki alışveriş için bahane olsun. 🙂

Minik bir alışveriş yaptım. Elimde çok fazla ürün olduğu için alışverişte biraz daha temkinli davranmaya çalışıyorum.

gratis indirimli mini alışverişim

Dermokil maskelerde 1 Alana 1 Bedava vardı. Daha önce 1-2 kullanımlık paketindeki maskelerinden denemiştim. Memnun kaldığım için ve cildimi fazla kurutmadığı için indirimde kaçırmadım. Bal özü içeren yağlanma karşıtı yağlı ciltlere uygun bir maske.

Dermokil Arındırıcı ve Matlaştırıcı Bakım Maskesi fiyatı 13,25TL

Watsons ödül töreninde ödül alan bir ürün olan Elseve Extraordinary Oil (Saç dokusunu kusursuzlaştırıcı bakım) yağını aldım. Bloglarda okuduğuma göre sarı kapaklı olandan herkes daha memnun.

Elseve Kusursuzlaştırıcı Bakım Yağı fiyatı 9,90TL

Soğuklar devam ettiği için bu sıralar tırnak etlerim çok kuruyor ve kremler yeterli gelmiyor. Kalyon’nun bakım yağını aklıma geldikçe kullansam da çantamda taşıyabileceğim minik bir bakım yağım olsun istedim. Minicik ve çok kullanışlı. Gün içinde aklıma geldikçe sık sık kullanıp tırnak etlerimin kurumasına çözüm bulmaya çalışacağım. Umarım memnun kalırım.

Essence Studio Nails Caring Nail Oil fiyatı 4,50TL

Son olarak bazı dönemler çıkan sivilcelerin hızlı kurumasını sağlayacak bir ürün aldım. İddiası büyük. 🙂 1 gecede gözle görünür şekilde etki edeceğini söylüyor. Daha önceki kullandığım sıvılardan biraz daha farklı. Beyaz renkte ve oje gibi fırçası var. Kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekiyor. Yapısını ve kullanımını daksil’e benzettim.

Ürün hakkındaki yazıları okuduğum kadarıyla memnun kalınmış. Tek olumsuz okuduğum eleştiri çabuk kuruması. Büyük ihtimal içersinde alkol olduğu için uzun süre açık bırakıldığında hemen buharlaştığı içindir. Bu yüzden biraz daha dikkatli kullanıp uzun süre açık bırakmamaya çalışacağım.

Essence Pure Skin Clearderm Complex – SOS Sivilce Kurutucu fiyatı 10,90TL

Gratis indiriminde aldıklarım bunlardı. Essence tırnak bakım yağı ve Elseve kusursuzlaştırıcı bakım yağı indirimli fiyatlarıydı. Dermokil maskelerinde de 1 alana 1 bedava indirimi vardı.

Aldığım ürünleri daha önce kullandınız mı? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*