Gratis Anneler Günü İndirimi

Gratis Anneler Günü İndirimi Gratis‘in müthiş Anneler Günü indiriminden yararlanmamak olmaz! Birçok üründe %50 indirim vardı. İhtiyacım olsun olmasın indirim olduğunu duyunca her kadın gibi alışveriş isteği doğuyor içimde. Peki bu yazıyı neden 1 hafta geç yazıyorum? Ürünleri deneyip görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim.

Aldığım ürünler ve fiyatları şu şekilde:

  • VigourBee Body Scrub7,75 TL 4,65 TL
  • Essence Matt Pudra11,95 TL 5,97 TL
  • SebaMed 50 Faktör Yüz Koruma – 38,50 TL
  • The Balm Down Boy Allık27,00 TL 13,50 TL
  • The Balm Eyeliner22,00 TL 11,00 TL

VigourBee Body Scrub

VigourBee Body ScrubBu ürünü ilk defa aldım ve açıkçası memnun kalmadım. İçindeki taneler çok küçük ve sayısı az olduğundan yeterince peeling etkisi yaratmıyor. Normal bir duş jeli olarak kullanmak isterseniz bile fazla köpürmüyor. Bal kokusu geliyor ancak koku kalıcı değil. Bu ürünü kesinlikle önermiyorum.

Essence Matt Pudra

Essence Matt PudraPudranın beyaz olması dikkatimi çekti. Cildim yağlı olduğu için mat pudra sayesinde parlama kesinlikle azaldı. Essence Matt pudradan memnun kaldım. Ancak biraz fazla sürdüğünüzde pudra sürdüğünüz haddinden fazla belli oluyor ve toplanıyor.

SebaMed 50 Faktör Yüz Koruma

SebaMed 50 Faktör Yüz KorumaGüneşin etkisinin böylesine arttığı bu günlerde güneş korumasız dışarıya adım atmamamız gerekiyor. Beyaz tenli olduğum için 50 faktörün benim için ideal olacağını düşündüm. Dışarıya çıkmadan 20 dakika önce sürüyorum. Ancak hiçbir güneş koruyucuyu yarım saatten daha fazla bir süre önce sürmeyin, çünkü 6 saatte bir güneş koruyunuzu yenilemeniz gerekiyor. Ancak bu ifade ettiğim şey yalnızca SebaMed için değil tüm güneş koruyucular için geçerlidir.

SebaMed 50 Faktör güneş kreminde %98 UVA filtresi ve E vitamini bulunmaktadır. E vitamini sayesinde yaşlanmaya karşı antioksidan etkisi mevcuttur. Hücre yenileyici B5 vitamini de içeriğinde varmış. Yağ, alkol, paraben içermiyormuş. 1 haftadır kullanıyorum. Yağlı bir yapısı olmadığı için beni rahatsız etmedi ve cildimi de yağlandırmadı.

The Balm Down Boy Allık

The Balm’ın birçok ürününü kullanıyorum. İlk defa allığını aldım. Rengi açık pembe ve doğal… Yalnız gün içinde cildinizde fazla kalmıyor.

The Balm - Down BoyThe Balm - Down Boy

The Balm Eyeliner

Bu ürünü daha önce kullandım ve çok memnun kaldığım için bir daha almaya karar verdim. Anneler Günü indirimi sayesinde %50 indirime girince de kaçırmadım. Ucu ince bir sünger olduğu için kolay sürülüyor ve rengi siyah. Gün içinde renginde açılma, grileşme olmuyor. Eyeliner sürmekte zorlanan kişilere kesinlikle öneriyorum. Çünkü ucu fırça değil sünger olduğundan sabit bir şekilde sürme şansı veriyor.

The Balm SchwingThe Balm Schwing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*