Gratis Alışverişim

Bugün Gratis’ten aldığım bazı ürünleri tanıtmak istedim. Pamuk, buz torbası, göz altı ve burun için maske, kirpiklerim için güçlendirici maskara aldım. 50 TL üzerinde alışveriş gerçekleştirdiğim için 2,5 TL değerindeki Gratis çantasını da hediye olarak verdiler.

Gratis Alışverişim

Gratis Çantası

Buz Torbası

Buz TorbasıÇok işime yarayacağını düşündüğüm, dikkatimi ilk çeken buz torbasını 5 TL’ye aldım. Vücudumuzda bir yerimizi incittiğimizde ya da yaktığımızda ilk başvurduğumuz şey buzdolabımızdaki buzlardır. Bu buzları da market torbasına veya buzdolabı poşetine koyarak kullanıyoruz ve her yerimiz su içinde kalabiliyor. Aldığım buz torbasının kapağı sayesinde buzları içine koyduktan sonra kesinlikle sızmayacak şekilde soğuk kompresi uyguluyorsunuz.

L’Action Patchs

L'Action Patch

Sebuma Karşı Karbon Maske (Charcoal Sebum Patches)

Cildim yağlı olduğu için bu ürünü denemek istedim. 15 dakika uygulamak yetiyormuş. Pakedin içerisinde 5 adet bant mevcut. Pakedin arkadasındaki açıklamaya göre doğal mineral olan karbon bileşeni sayesinde hızlı bir şekilde burun üzerindeki gözenekleri pürüzsüzleştirir, cilt temiz görünür ve parlamaz. Önerilen kullanım şekli aynen şöyle:

Şaseyi açın. Koruyucu filmi çıkarın. Yıkanmış ve nemi alınmış burun üzerine bantları uygulayın. Hava kabarcığı kalmamasına özen gösterin. 15 dakika bekleyin. Kuruduğunda kenarlarından ortaya doğru dikkatlice çıkarın. Kalıntıları soğuk suyla durulayın. Uygulamayı ayda bir ya da iki kez tekrarlayın.

Kırışıklıklara Karşı Maske (Wrinkle Reducer Hydrogel Patches)

Göz altımda beliren 1 tanecik ince çizgi (!) sinirimi bozmaya yetti. 🙂 İçeriğinde 3 çift maske mevcut. A ve E vitaminleri ve ginseng ile yüz ifadesini pürüzsüzleştirip canlandırdığı belirtiliyor. Bende olmasa da göz altındaki torba ve halkalara da iyi gelen bir maskeymiş.

Şaseyi açın. Koruyucu filmi çıkarın. Temiz ve kuru göz çevresine maskeyi uygulayın. Hafifçe bastırarak cilde tam temas ettiğinden emin olun. 25 dakika bekleyin. Nazikçe çıkarın. Kalıntıları soğuk su ile durulayın. Uygulamayı 3 hafta boyunca her hafta 1 kez tekrar edin.

Her iki ürünün fiyatı da 8,5 TL olarak belirlenmiş. Bu ürünleri tam olarak deneyimleyip sonucunu gördükten sonra tekrar sizinle paylaşacağım.

L’Action Eyelash (Kirpik Bakım Maskarası)

L'Action EyelashSon zamanlarda cansızlaştığını düşündüğüm kirpiklerim için aldım. Bunun yanında seyrek olan kaşlarım için de kullanmayı düşünüyorum.

Pakedin arkasında yazdığına göre E vitamini ve B5 vitamini içeriyor. 3 haftada sonuç veriyormuş. Kirpiklerin görünümünü kademeli olarak uzatır ve kalınlaştırırmış. Tek başına veya maskaramızın altına da kullanabilirmişiz. Kullanımı ise aynen şöyle:

İşlem görmemiş temiz kirpiğe uygulayın. Kurumasını bekleyin. Üzerine normal maskaranızı uygulayabilirsiniz.

Bu ürünü de yeterince uyguladıktan sonra etkili olup olmadığıyla ilgili yorumumu paylaşacağım. Umarım işe yarar.

Bu ürünün fiyatı 18 TL olarak belirlenmiş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*