Gratis 8 Mart Kadınlar Günü İndirimi Alışverişim

Gratis 8 Mart Kadınlar Günü indiriminde %40 ve %50 indirimleri gördük. Ayrıca kasa da aldığınız tutarın %25’i hediye puan olarak kartınıza yükleniyor. Önemli bir nokta kazandığımız puanları 30 Nisan’a kadar kullanmayı unutmamız gerekiyor.

8 Mart Kadınlar Günü indiriminde tüm mağazalarda daha fazla indirim bekliyordum. Bu konuda biraz hayal kırıklığı yaşadım. Bu yüzden minik bir alışverişle indirim dönemini atlattım.

Gratis 8 Mart Kadınlar Günü indiriminden Neler Aldım?

gratis 8 mart kadınlar günü indirimi

Gratis uzun zamandır Wet’n Wild ürünlerinde indirim yapmıyordu. Bu indirimde de sadece oje ve farlarda %40 indirim yaptı.

1- Wet’n Wild 5’li far fiyatı 10,50TL. Renklerin ve pigmentasyonunu beğendiğim için aldım. Renkler günlük doğal makyaj için çok uygun.

2- Wet’n Wild Coverall Concealer Palette fiyatı 14,90TL. Bu üründe indirim yoktu. Zaten uygun bir fiyatı olduğu için denemek istedim.

The Balm ürünlerine baktığımda 5-6 liralık bir artış gördüm. The Balm Nude Dude paletini de almayı düşünürken fiyatının 34TL civarında değil 41TL olduğunu öğrenince vazgeçtim.

3- The Balm Hot Mama Allık fiyatı 23,90TL. Fakat dayanamayıp uzun süredir aklımda olan allığı aldım. 😉

4- Loreal Infallible 24H Matte Fondöten fiyatı 29,90TL. Yeni çıkan bir ürün ve cildim karma olduğu için mat olması ilgimi çekti. En kısa zamanda deneyip yorumlayacağım.

5- Pierre F Gentle Peel Off Mask (Vitamin C) fiyatı 10,50TL. Son olarak beğenilen bir maskeyi denemek istedim. Genelde olumlu yorumlar okudum. Soyulan bir maskeye ihtiyacım olduğu için tercih ettim.

Yazının başında da söylediğim gibi Kadınlar Günü indirimleri beklediğim gibi değildi. Fiyatlardaki artış hayal kırıklığı yarattı. Sadece indirimin güzel yanı %25’ini hediye puanı olarak kartınıza geri yüklenmesi.

Siz İndirimden neler aldınız?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*