Flormar Alışverişim

Flormar‘ın ojelerini ve farlarını seviyorum. Renkli kozmetikte başarılı buluyorum. Fakat cilt bakımına da el atmış durumdalar. Açıkçası denemediğim için yorum yapamıyorum. İnternet sitesinde güzel bir indirim olduğunu görünce kaçırmak istemedim.

Tatile çıkmadan önce almıştım. Sizinle daha yeni paylaşabiliyorum. Aynı indirim ve hediyeler hala devam ediyor. 75 TL üzerinde alışveriş yaptığım için fotoğraftaki güzel plaj çantası hediye olarak gönderildi ve kargo ücreti ödemedim.

Flormar İndiriminden Neler Aldım?

flormar alisverisim

Flormar Metallic EyeShadow (Far) Fiyatı: 3,25TL

Flormar Shimmering Terracotta Powder (Allık) Fiyatı: 13,75TL (Aldıklarımdan en sevdiğim bu oldu. Kutusuna bayıldım. :))

Flormar Crazy Look Primer Maskara (Maskara Bazı) Fiyatı: 19,50TL (Bu ürün indirimde değildi fakat çok merak ettiğim için almak istedim. Eskiden Loreal’in çift taraflı rimelini severek kullanıyordum. Umarım bunu da severim.)

Flormar Beauty Toys Nail Enamel(Oje) Fiyatı:2,25TL (BT04 rengini çok beğendim. Nude sevdam hala bitmedi. :))

Flormar Beauty Toys Nail Art Brush Set (Tırnak için fırça seti) Fiyatı: 12,50TL (Tırnaklarda sade ve güzel şekilleri seviyorum. Denemek istedim.)

Flormar Cuticle Pusher (Tırnak Eti Temizleme Aksesuarı) Fiyatı: 6,90TL (Tırnak etlerini yumuşattıktan sonra bunu kullanmanın daha kolay olacağını düşündüm. Deneyelim bakalım. ;))

Flormar Passionate Dots Nail Enamel(Oje): Rengi:PD05. Hediye olarak gönderdi. Rengine ben karar verdim. Çok güzel bir mor…

Hediye olarak gelen çantayı çok beğendim ve kullanışlı bir çanta. Kargom geldikten sonra hemen tatile çıktığım için aldıklarımı kullanma fırsatım olmadı. Denedikten sonra hepsini ayrıntılı olarak iyi ve kötü yanlarını paylaşacağım.

Flormar‘ın en çok beğendiğiniz ürünü hangisi?

2 thoughts on “Flormar Alışverişim

  1. Güle güle kullan çok güzel şeyler almışsın benim bloğuma da beklerim :)Mascara bazından memnun kaldın mı?

    1. Teşekkür ederim 🙂 Maalesef maskara bazından çok fazla memnun kalmadım. Kirpikleri fazlasıyla yapıştırıyor. Bunu bitirdikten sonra almayı düşünmüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*