Flormar Alışverişim

Flormar‘ın internet mağazası son dönemlerde sık sık kargo fiyatını o güne özel 1 TL’ye düşürüyor. Bende aklımdakileri almak için iyi bir fırsat olduğunu düşündüm.

Belli bir miktarı geçince fotoğraftaki bez çantayı hediye ediyorlardı. Tatil için kullanışlı bir çanta ve renkleri çok güzel.

flormar alışverişim

Flormar Oje Kurutucusu: Daha önce denemiştim. Bu sefer en büyük boyunu aldım. Kurutma konusunda oldukça başarılı. En sevdiğim yanı elinizde yağlı bir his bırakmıyor ve sıktıktan sonra soğuk bir his bırakıyor.

Flormar Süngerli Oje Çıkarıcı: Farklı markaların süngerli oje çıkarıcılarını denemiştim. Flormar’ın da bu ürününü denemek istedim. Ojenizi çıkarması oldukça iyi. Sevmediğim yanı maalesef kapağın yanlarından akıtıyor. Belki bana gelen ürün bu şekildedir fakat yanınızda taşımaya veya tatile götürmek için uygun değil. Almadan önce mutlaka kontrol etmenizi öneririm.

flormar cam törpü

Flormar Çift Taraflı Cımbız: Bu cımbızı özellikle ince tarafını takma kirpik takarken kullanmak için aldım. İlk denememde takma kirpiği bu cımbızla çok rahat taktım. Diğer tarafı da kullanışlı…

Flormar Cam Törpü: Henüz deneme fırsatım olmadı. Cam törpünün tırnakların sağlığı açısından daha yararlı olduğu söyleniyor.

flormar mini parfüm

Flormar Doldurabilir Küçük Parfüm Şişesi: Evde kullandığım parfümü gün içinde de tazelemek istiyordum. Fakat parfüm şişeleri çantada taşıyacak kadar hafif ve küçük olmuyor. Bu minik parfüm şişesini alt kısmından bastırarak evdeki istediğiniz parfümünüzü doldurabiliyorsunuz. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi o kadar minik ki çantanızda kesinlikle fazlalık yapmıyor.

Flormar Light Summer Oje: Hediye olarak bu ojeyi gönderdiler. Yaza uygun olsun diye bu rengi seçtim. Maalesef opak olması için 3 kat sürmeniz gerekiyor.

flormar takma kirpik

Flormar Takma Kirpik: Bu aralar takma kirpiklere ben de taktım. Denemek için aldım. İçlerinden kendi yapıştırıcıları çıkıyor.

Flormar‘ın en sevdiğiniz ürünü hangisi? Önerilerinizi bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*