Argan Naturel Kozmetik Alışverişim

Cilt bakım ürünlerinde doğal ve hayvanlar üzerinde test yapmayan markaları daha çok tercih ediyorum. Argan Naturel Kozmetik markasına limango’da gezinirken rastladım. Ürün içeriklerine baktığımda zararlı içerikler değil doğal yağların bulunduğunu görünce ilgimi çekti.

Argan Natural Kozmetik el yapımı doğal ürünleri olan bir marka. İçerikleri bir çok markaya göre çok güvenli. Argan Naturel Kozmetik markası ürünlerinde organik ve sertifikalı yağlar, bitki özleri, yenilebilir hammadde, süt ve bal kullanıyor. Süt ve bal dışında hayvansal madde içermiyor. Özellikle şampuanlarında dikkat ettiğim şey SLS bulunmaması. Tüm ürünleri parabensiz ve sentetik koku içermiyor.

Keşke bu markayı daha önce keşfedebilseydim.

Argan Natural Kozmetik Alışverişim

argan naturel kozmetik

Argan Naturel Kozmetik ürünlerini kendi sitesinde ve limango’da bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları biraz daha indirimli olduğu için ben Limango‘dan aldım.

Argan Naturel Kozmetik markasında birbirinden güzel doğal sabunlar, peeling, maske, krem, şampuan gibi ürünleri bulmanız mümkün. O kadar güzel ürünleri var ki hepsinden almak istiyor insan. İlk defa bu markayı deneyeceğim için alışveriş yaparken kendime biraz engel oldum. 🙂

Lush Rehab şampuanım bitmek üzere olduğu için yağlı saçlara uygun bir şampuan aldım. Vücut losyonuna ihtiyacım vardı. Hem doğal hem de sıkılaştırma etkisi olduğu için kaçırmadım. 🙂 Sabunlara karar vermem en zoruydu. O kadar güzel sabunları var ki hepsinden almamak için kendimi zor tuttum. Denemek için Maydanoz ısırgan ve Domates fesleğen sabunlarından aldım. Kaş yapım seyrek olduğu için de doğal yağlardan yapılan Kaş ve Kirpik bakım yağından aldım.

Argan Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 ml fiyatı 24,99 TL

Argan Limon&Mersin Ağacı Şampuan fiyatı 24,99 TL

Argan Navaho Vücut Kremi 250 ml fiyatı 65,99 TL

Argan Domates&Isırgan Sabun 100 gr fiyatı 9,99 TL

Argan Maydanoz&Isırgan Sabun 100 gr fiyatı 9,99 TL

Kargo fiyatı 7,99TL

Toplamda bu doğal ürünlere 143,94 TL ödedim.

Tüm ürünleri deneyip fikir sahibi olduktan sonra ayrıntılı olarak deneyimlerimi paylaşacağım.

Argan Naturel Kozmetik markasını daha önce denediniz mi? Beğendiğiniz ve denediğiniz ürünleri burada paylaşırsanız çok sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*