Aralık AVON Kataloğu – 3 Seçim

Her ay Avon ürünü almasam da arkadaşlarım sayesinde kataloglarını yakından takip ediyorum. Uzun süredir “En alınası 3 ürün” şeklinde yazı dizisi yapmayı planlıyordum. Bu ilk yazım olacak… Her yeni çıkan Avon Kataloğunu inceleyip benim de almak isteyeceğim 3 ürünü seçeceğim sizlere.

Aralık Avon Kataloğu‘nda benim için öne çıkan 3 ürünü seçtim.

Avon Mega Effects Maskara

Avon alışık olmadığımız farklı bir maskara tasarımıyla karşımıza çıktı. Sürüm şekli ve maskaranın farklı yapısı dikkatimizi çekiyor. Mega Effects Maskara’nın 3 adet rengi bulunmakta: Siyah,mavi,siyah kahve…

avon mega effects maskara
Avon Opal Son Kat Tırnak Cilası

Parlak, simli ve dikkat çekici tırnaklar bu yılın modası oldu. Hatta bence bu yıl tırnaklar makyajdan bile daha öne çıktı. Yılbaşı gecesi kıyafetinize uygun istediğiniz renk ojeyi sürdükten sonra Avon Opal Oje ile istediğimiz parlaklığı sonradan elde edebilirsiniz.

avon opal son kat cila

Avon Shine Attract Lipstick

Aralık Avon Kataloğu‘nda rujlar bölümünde ilk dikkatimi çeken Shine Attract Lipstick oldu. Dışında şeffaf nemlendirici ve içinde de renkli ruj kısmı yer alıyor. Kışın dudaklarımızı nemlendirip rujumuzu sürsek bile bazen yeterli olmuyor. Bu üründe hem ruj hemde nemlendirici bir arada. Tam kış mevsimine uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum.

avon shine attract lipstick

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*