Ahşap Kol Saati – Wooden Watch

Bu ahşap kol saatini görür görmez çok beğendim. İnternetten alacağım için haliyle tereddüt yaşadım. Maalesef internette bize gösterilenle, gönderilen arasında bazen fark olabiliyor.

Özellikle Aliexpress sitesinden alışveriş yapıyorsanız bu kaygınız biraz daha fazla olabiliyor. 3 hafta önce sipariş ettiğim saat hızlı denilebilecek bir süre de elime ulaştı. Çok hoş bir kutuda gönderilmiş. Paketlemesi hediye edilmeye çok uygun ve kargo esnasında kutusunda hiçbir hasar yoktu.

ahsap kol saati

Aliexpress sitesinde gezinirken bu saate rastladım. Sadece ahşap ve deriden ibaret olduğunu görünce daha çok ilgimi çekti. Eşime güzel bir hediye olacağını düşünerek hemen sipariş verdim. Üzerindeki pimi ve tokası dışında yalnızca ahşap ve deriden yapılmış. Üzerindeki geyik işlemesi de çok hoş duruyor. Aldığım satıcıda daha farklı modellerde bulunuyor.

ahsap saat hediye

Ön taraftaki geyik motifini arka tarafta da işlemişler. Saatin ön tarafı kadar arka kısmına da özenilmiş ve çok hoş duruyor.

ahsap saat arka

Fiyatı 30$ yani 80TL civarında. Bu orijinallikte bir saat için uygun bir fiyatı vardı. Ahşap kol saatini eşime verdiğimde o da çok beğendi. Aşağıda almayı düşünenler için aldığım satıcının linkini paylaşıyorum.

Satıcı: Ahşap Kol Saati

Benim gibi klasik hediye almaktan sıkıldıysanız bu saati düşünebilirsiniz. Babalar günü, sevgililer günü, özel günlerinizde eşinize veya babanıza alacağınız güzel ve farklı bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

Siz saat için ne düşünüyorsunuz? Beğendiniz mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*