lush mask of magnaminty

Lush – Mask of Magnaminty

Lush ürünlerini çok sevdiğimi biliyorsunuz. Özellikle “taze el yapımı” sloganıyla aklımızda hemen yer etmişti. Ürünlerinin üzerinde üretim ve son kullanma tarihinin olması ürünlere olan güveni biraz daha arttırıyor. Severek kullandığım ve bir kaç kutu bitirdiğim bir ürünü tanıtmak istedim bugün sizlere.

yves rocher alısveriş

Yves Rocher İndirim Kuponlu Alışverişimden Gelenler

Bu yazıyı yazmakta biraz geç kaldım. Diğer yazılarımın biraz daha önemli ve bilgilendirici olduğunu düşündüğüm için bu yazımı biraz ertelemiştim. Akşam vakti twitter’da Yves Rocher internet sayfasından avantajlı bir alışveriş yapılacak indirim kodu yayılmaya başladı. Bir çok kişi gibi bende kendimi tutamayıp aklımda hiç yokken alışveriş yaptım. 🙂 İndirim kuponu sayesinde Yves Rocher sayfasından avantajlı…

yves rocher indirimi

Yves Rocher İndirimi Alışverişim

Cumartesi günü Sephora indirimini yakaladıktan sonra İstiklal’de dolanırken Yves Rocher‘ın da indirime girdiğini gördüm. Yves Rocher, ürünlerini sevdiğim bir marka. Bazı ürünlerinde hiç paraben bulunmuyor. Küçücük bir mağazada aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Kozmetik ürünlerinden saç bakım ürünlerine kadar her sey var. Cilt bakım ürünlerinde de her cilt sorununa çözüm bulmayı amaçlayan serileri olan bir marka.