rossmann alışverişi

Rossmann Yılbaşı Alışverişim

Yılbaşı öncesi mağazaların indirimlerini büyük bir merakla bekledik. Fakat beklediğimiz ölçüde indirimler malesef olmadı. Watsons ve Gratis’in yaptığı yılbaşı indirimi bende olduğu gibi bir çok kişide de hayal kırıklığı yarattı. En iyi yılbaşı indirimini Rossmann yaptığı için bütün alışverişimi oradan yaptım. Gittiğimde maalesef tüm aradığım ürünleri bulamadım.

aralık avon katalog

Aralık AVON Kataloğu – 3 Seçim

Her ay Avon ürünü almasam da arkadaşlarım sayesinde kataloglarını yakından takip ediyorum. Uzun süredir “En alınası 3 ürün” şeklinde yazı dizisi yapmayı planlıyordum. Bu ilk yazım olacak… Her yeni çıkan Avon Kataloğunu inceleyip benim de almak isteyeceğim 3 ürünü seçeceğim sizlere. Aralık Avon Kataloğu‘nda benim için öne çıkan 3 ürünü seçtim.

Gratis Bayram Alışverişi

Gratis Bayram Alışverişi

Biz kadınların alışveriş yapmak için merakla beklediği en büyük bahanelerden biri de mağazaların yaptığı büyük indirim günleridir. İşte böyle bir günde yine Gratis‘teydim. Mağaza indirimlerini kıyaslayacak olursak en dişe dokunur ve müşteriyi kandırmadan gerçekten indirim yapan ender markalardan biridir Gratis.